Randevulu Teslim

Postworld, Randevulu teslimat ile Teslim alınan gönderiler, kurulan entegrasyon sistemi ile aynı anda işleme alınır ve aynı gün veya ertesi gün içerisinde alıcı adresine randevulu saat ile teslim edilmektedir.

E-ticaret müşterilerinin en çok tercih ettiği teslimat şekli olan Postworld Aynı Gün teslimat ve Randevulu, Mevcut altyapımız ve operasyonel gücümüzle en etkili olduğumuz ve e-ticaret gönderi taşımacılığında getirdiğimiz yeni bir soluktur.

Randevulu Teslimat Hizmeti
, Postworld iş ortaklarının ve bireysel müşterilerinin Türkiye’nin tüm il, ilçe, köy ve kasabalarına göndermiş olduğu kargoları boyut farkı gözetmeksizin 1 gün içerisinde ulaştırdığı hizmetidir.

Standartların ötesinde hizmeti ile Postworld, Alıcıdan randevu alarak istediği zaman istediği yere kargo teslim etmektedir. Bu sayede sektördeki ‘’kargo bekleme’’, ‘’geldik yoktunuz’’ gibi sorunlara tamamen son vermektedir.

Postworld esnek hizmet yapısı ile iş ortaklarının fikir ve görüşlerine önem vererek geliştirdiği randevulu kargo teslimatı ile e-ticaret sektöründe Kobi’lerin ihtiyacı olan tüm hizmetleri bir arada toplayan hızlı kargo hizmeti hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak ve yurtiçi fiyat teklifi almak için hemen bize ulaşabilirsiniz.