Hakkımızda

2001 yılından beri toplu dağıtım ve moturlu kurye hizmetleri veren firmamız son 2 yıldır E-ticaret sektörüne özel nitelikli ve hızlı teslimat hizmetleri sunmaya başladı.

Tüm saha operasyonumuzda güvenli/akıllı mobil cihazlar üzerinde in-house geliştirilen mobil uygulamalarımızı kullanarak gerçek zamanlı veri üretimi ve raporlama yapabiliyor. Müşterilerimiz ile aramızdaki tüm veri trafiği tam yazılım entegrasyon modeli ile güvenli biçimde gerçekleşiyor.

E-ticaret express teslimat ve saha operasyonları ve nitelikli kurye hizmetleri alanlarında sektörde lider olmak  teknolojiye ve insana yatırım yaparak sürdürülebilir büyümeyi hedefliyoruz.

Vizyon

Sektördeki deneyimlerimizle ileri teknolojiyi etkin kullanarak her geçen gün farklılaşan müşteri ihtiyaçlarına özgün çözümler üreten sektörde fark yaratan lider firma olmak.

Misyon

Kanunlara, toplumsal değerlere, çevreye ve insana saygıdan ödün vermeden hızlı ve kaliteli hizmet sunmaya devam ederek, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamanın çalışanların mutluluğuyla paralel olduğu bilinciyle hareket edip tüm paydaşlara sürdürülebilir fayda sağlamak.